Huskyløpet 22-23 Februar ( Camilla)

2x 50Km

8 spann

Storm, Enja, Dino, Crash, Lilo, Stitch, Torres, Rufus

4.plass tid totalt 6t10min

*

 

Femundløpet 02.02.2013 ( Camilla)

400Km

8 Spann

Rufus, Lilo, Stitch, Crash, Eddie, Torres, Storm, Enja

70. plass av 100 tid totalt: 37t1min

!! Best Sportsmanship Award !!

*

 

Hallingen 19.01.13 ( Camilla)

82 Km

8 Spann

Lilo, Stitch, Enja, Torres; Rufus, Storm, Dino, Tundra

11. plass, tid totalt 06:21

( Tundra i sleden grunnet overtråkk )

 

*

Gausdal maraton 12.01.13 ( Camilla)

100 km

8 Spann

Lilo, Stitch, Rufus; Torres, Enja, Storm, Eddie, Crash

9. Plass, tid totalt: 8t .23 min

 (Musher svært dårlig under løpet )

*

 

Huskysprinten ÅL 25. sept 2012

4,8 km

8 spann

Lilo, Stitch,Rufus,Torre, Enja, Crash,Varg og Dino

2. plass tid tot: 12min.32

*

 

VM Hamar 18. 19. og 20. mars 2011

3 x 41 km

12 spann(poolordning)

Lilo,Sky,Hera,Arja,Enja,Storm,Rufus,Stitch,Yankee,River,Sid,Varg

Eddie og Crash lånt av Trond Hansen

3. plass tid tot: 6t.12min.09sek

*

 

Barneløp Grimsbu 25. feb 2011  (Nora)

2 spann kjelke

Lilo og Stitch

1. plass tid: 0.02.35

*

Vintersamling Grimsbu 25. og 26 feb.2011( Camilla)

2 x 10 km

6 spann

Enja,Sky,Varg,Hera,Lilo og Stitch

4. plass Tid tot: 0.50.40

*

Huskyløpet 2011

2 x 50 km

8 spann

Storm i front, ellers varierende ledere, Yankee og Storm ledere hele dag to.

Rulering på plasser pga manglende ledere.

Lån av Luna og Bronco fra fam. Hope

Ledet etter dag 1, ca 6km feilkjøring dag 2

3.plass  (3/4)

*

Femundløpet (VM)  2011

400 KM 8 spann

Varierende ledere i front og ellers i spannet.

Storm, Yankee, Varg, River,Arja,Enja, Lilo og Hera

Enja,Lilo,Varg og Storm imponerer stort.

River satt ut på Tolga grunnet sår skulder, satt fra Tynset i sleden.

83.plass (av 127 startende) Tid totalt: 36:46 (samlet gangtid i timer)

!! Best Sportsmanship Award ( Tolga award ) !!

*

Vikerfjelløpet 2011

2x 70Km Åpen Klasse 11 spann

(Parkering!!)

Mest i front: Enja&Lilo

8.plass (8/9) Tid totalt: 12.05.03

*

Hamar Hundekjørefestival 8-9 Jan 2011

2x 40Km 12 spann NB

Lead begge dager: Lilo&Enja

Point: Mel&Hera

Team: Arja&Rufus(Rufus ute dag 2,halt)

Team: Storm&Yankee

Team: Stitch&Varg

Wheel: River&Stitch

1.plass Tid totalt: 04.47.54

*

Drammen Grand Prix 23 okt 2010

2km barmarksløp (travbane)

Lead: Hera&Lilo

Point: Storm&Yankee

Team: Enja&Rufus

Wheel: River&Stitch

Totalt 2. plass av to heat

*

Høstsamling Åstjern 25 september 2010

5,5 km barmarksløp 8 spann ( Uhøytidelig )

Lead ut: Lilo&Hera

Lead tilbake: Sid &Lilo

Point: Storm&Yankee

Team: Sid&Varg

Wheel: Stitch&River

1. Plass Tid totalt: 0.14.23

*

 

Rjukanløpet 27 mars 2010

 

60 Km 6 spann

 

Lead: Storm&Enja

 

Team: Hera&Varg

 

Wheel: River&Lilo

 

7. plass Tid totalt: 04.21

*

 

Vintersamling Grimsbu 26. og 27 februar 2010

10 km x2 4 spann

 

Team:Enja&Hera

 

Team:Storm&Sid

 

3. plass Tid tot: 0.52.23

 

 *

Hamar  3. og 4. januar 2009

12 km x2 6 spann

Lead:Enja&Storm

Team:Hera&Mel

Wheel:Luna&River

5 plass Tid tot:1.14.11

*

 

Skramstadsætra 4. oktober 2008 

        4,4 km 8 spann

        Lead:Enja&Storm

     Point:Mel&HEra

      Team:Sid&River

         Wheel:Orion&Luna

          3. plass Tid: 0.12.59

*

 

Rjukanløpet 5. april 2008( Camilla)

60 km 6 spann

Lead:Enja&Storm

Team:Orion&Hera

Wheel:River&Luna

8 plass Tid:4.51.28

*

 

Huskyløpet Femund 22. og 23. februar 2008

50 km x2 8 spann

Lead:Enja

Point:Hera&Storm

Team:Sirene&Gaia

Wheel:River&Luna

5. plass Tid tot:6.32.04

*

 

Hallingen ved Ranten 19. januar 2008

40 km 6 spann

Lead:Enja&Hera

Team:Luna&Gaia

Wheel:River&Storm

7 plass Tid:3.24.30

*

 

Hamar 5. og 6. januar 2008

12 km  x2 6 spann

Lead: Enja&Storm

Team:Hera&Gaia

Wheel:River&Luna

5. plass Tid tot: 1.33.19

 

 

 

 

E-post: kerle@online.no

Lars Kristian Günther

Camilla Kerler

Sundli

1892 Degernes

41460276/97104124